Nasz zespół

Dział sprzedaży.

 

                 
                 
  C:\fakepath]D_Tuzik.jpg    

Daniel Tuzik

Product Genius

daniel.tuzik@bmw-zdunek.pl

       
                 
  C:\fakepath\Karolina.jpg    

Karolina Słomczewska

Doradca mobilny ds. Sprzedaży Samochodów

kom. 668 391 777

karolina.slomczewska@bmw-zdunek.pl

    C:\fakepath\marcin osuch.jpg

 Marcin Osuch

 Doradca mobilny ds. Sprzedaży  Samochodów

 kom. 600 414 370

marcin.osuch@bmw-zdunek.pl

                 
 

C:\fakepath\ja.jpg

   

Agnieszka Moczyńska

Kierownik Działy Marketingu

tel. 58 728 49 87

kom. 668 030 424

agnieszka.moczynska@bmw-zdunek.pl

     C:\fakepath\nowa recepcja 2.jpg

 Emilia Grychta

 Specjalista ds. Marketingu i CRM

 tel. 58 728 49 87

 kom. 784 034 797

emilia.grychta@bmw-zdunek.pl

                 
 

  C:\fakepath\Iza Osmiałowska.jpg

   


Kierownik Administracji

Izabela Ośmiałowska

tel. 58 728 49 88

izabela.osmialowska@bmw-zdunek.pl

 

 

     C:\fakepath\magda borkowska.jpg


 Magdalena Borkowska

 Administrator Sprzedaży

 tel. 58 728 49 88

 kom. 530 066 560

magdalena.borkowska@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\marcin-m.jpg  

 

Marcin Marcinkian

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

tel. 58 728 49 84

marcin.marcinkian@bmw-zdunek.pl

 

 

   C:\fakepath\Michal-Jankowski.jpg

 Michał Jankowski

 Kierownik Sprzedaży

 tel. 58 728 49 66

michal.jankowski@bmw-zdunek.pl
                 
 

C:\fakepath\karol.jpg

   

Karol Krużycki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 64'

kom. 882 094 475

karol.kruzycki@bmw-zdunek.pl

    C:\fakepath\P_Czarnecki.jpg

 Przemsyław Czarnecki

 Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

 tel. 58 728 49 63

 kom. 882 094 569

przemyslaw.czarnecki@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\M_Wierzcholowski.jpg

   

Michał Wierzchołowski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 65

kom. 728 931 250

michal.wierzcholowski@bmw-zdunek.pl

     C:\fakepath\mati małe.jpg

 Mateusz Zawadzki

 Doradca ds. Sprzedaży Samochodów 

 tel. 58 728 49 62

 kom. 795 490 130

mateusz.zawadzki@bmw-zdunek.pl

                 
   C:\fakepath\Adrian-Borzych.jpg  

 

Adrian Borzych

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 58 728 49 70

kom. 606 533 030

adrian.borzych@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\Marcin_Szczerbicki.jpg

 Marcin Szczerbicki

 Doradca ds. Sprzedaży Samochodów  Używanych

 kom. 784 053 161

 marcin.szczerbicki@bmw-zdunek.pl