Nasz zespół

Dział sprzedaży.

 

   C:\fakepath\Adam Gosk.jpg  

 

Adam Gosk

Kierownik Działu Sprzedaży

kom. 883 317 939

adam.gosk@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\marcin-m.jpg

Marcin Marcinkian

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

tel. 58 728 49 84

marcin.marcinkian@bmw-zdunek.pl

   C:\fakepath\magda borkowska.jpg    

Magdalena Borkowska

Koordynator Administracji

tel. 58 728 49 84

magdalena.borkowska@bmw-zdunek.pl

     C:\fakepath\Michal-Jankowski.jpg

Michał Jankowski

Kierownik Salonu/Doradca

tel. 883 317 850

michal.jankowski@bmw-zdunek.pl

   C:\fakepath\nowa recepcja 2.jpg  

 

Emilia Grychta

Młodszy Specjalista ds. Marketingu i CRM-u

tel. 58 728 49 60/61

emilia.grychta@bmw-zdunek.pl

 

 

 

   C:\fakepath\ja.jpg

Agnieszka Moczyńska

Kierownik Działu Marketingu

tel. 58 728 49 87

agnieszka.moczynska@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\Adrian-Borzych.jpg

 

 

Adrian Borzych

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

kom. 606 533 030

adrian.borzych@bmw-zdunek.pl

 

 

   C:\fakepath\karol.jpg

Karol Krużycki

Doradca ds Sprzdaży Samochodów

tel. 58 728 49 64

karol.kruzycki@bmw-zdunek.pl

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 C:\fakepath\Karolina.jpg

 

 

Karolina Słomczewksa

Doradca ds.Sprzedaży Flotowej

kom 668 391 777

karolina.slomczewska@bmw-zdunek.pl

 

 

  C:\fakepath\Natalia Ossowska małe.jpg

Natalia Ossowska

Doradca.ds Finansowania

tel. 58 728 49 67

kom. 795 496 483

natalia.ossowska@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\Przem.jpg

 

 

Przemysław Czarnecki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 60

kom. 882  094 569

przemyslaw.czarnecki@bmw-zdunek.pl

 

    C:\fakepath\Patrycja Borkowska małe.jpg

Patrycja Borkowska

Doradca ds. Ubezpieczeń

tel 58 728 49 68

kom. 600 485 438

patrycja.borkowska@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\artur gliwa.jpg

 

 

Artur Gliwa

Doradca ds.Sprzedaży MINI

 tel. 58 728 49 71

 kom. 883 317 500

 artur.gliwa@mini-zdunek.pl

 

 

 

 C:\fakepath\broda małe.jpg

Łukasz Siekański

Doradca ds.Sprzedaży Motocykli

tel. 58 728 49 69

kom. 668 470 045

lukasz.siekanski@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\IMG_0199m.jpg

 

 

Tomasz Bartoszak

Doradca ds. Sprzedaży MINI

tel. 694 486 079

tomasz.bartoszak@mini-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\Iza Osmiałowska.jpg

Izabela Ośmiałowska

Kierownik Administracji

tel. 58 728 49 88

izabela.osmialowska@bmw-zdunek.pl