Nasz zespół

Dział sprzedaży.

 

   C:\fakepath\Adam Gosk.jpg  

 

Adam Gosk

Kierownik Działu Sprzedaży

kom. 883 317 939

adam.gosk@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\marcin-m.jpg

Marcin Marcinkian

Dyrektor Zarządzający

tel.58 728 49 84

marcin.marcinkian@bmw-zdunek.pl

   C:\fakepath\magda borkowska.jpg    

Magdalena Borkowska

Asystentka Dyrektora Zarządzającego

tel. 58 728 49 84

magdalena.borkowska@bmw-zdunek.pl

     C:\fakepath\Michal-Jankowski.jpg

Michał Jansowski

Kierownik Salonu/Doradca

tel. 883 317 850

michal.jankowski@bmw-zdunek.pl

   C:\fakepath\nowa recepcja 2.jpg  

 

Emilia Grychta

Administrator Sprzedaży i Systemu CRM

tel. 58 728 49 60/61

gdynia@bmw-zdunek.pl

 

 

 

   C:\fakepath\paulina małe.jpg

Paulina Piekarska

Recepcja Główna

tel. 58 728 49 60/61

gdynia@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\Adrian-Borzych.jpg

 

 

Adrian Borzych

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

kom. 606 533 030

adrian.borzych@bmw-zdunek.pl

 

 

   C:\fakepath\ja.jpg

Agnieszka Moczyńska

Kieorownik Działu Marketingu

tel. 58 728 49 87

agnieszka.moczynska@bmw-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\tomasz hekert.jpg

 

 

Tomasz Hekert

Doradca ds.Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 65

kom. 882 094 569

tomasz.hekert@bmw-zdunek.pl

 

  C:\fakepath\karol.jpg

Karol Krużycki

Doradca ds.Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 64

tel. 882 094 475

karol.kruzycki@bmw-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\Karolina.jpg

 

 

Karolina Słomczewksa

Doradca ds.Sprzedaży Flotowej

kom 668 391 777

karolina.slomczewska@bmw-zdunek.pl

 

 

  C:\fakepath\Natalia Ossowska małe.jpg

Natalia Ossowska

Doradca.ds Finansowania

tel. 58 728 49 67

kom. 795 496 483

natalia.ossowska@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\dorota stachurska.jpg

 

 

Dorota Stachurska

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 63

kom. 883 317 951

dorota.stachurska@bmw-zdunek.pl

 

    C:\fakepath\Patrycja Borkowska małe.jpg

Patrycja Borkowska

Doradca ds. Ubezpieczeń

tel 58 728 49 68

kom. 600 485 438

patrycja.borkowska@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\artur gliwa.jpg

 

 

Artur Gliwa

Doradca ds.Sprzedaży MINI

 tel. 58 728 49 71

 kom. 883 317 500

 artur.gliwa@mini-zdunek.pl

 

 

 

 C:\fakepath\broda małe.jpg

Łukasz Siekański

Doradca ds.Sprzedaży Motocykli

tel. 58 728 49 69

kom. 668 470 045

lukasz.siekanski@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\IMG_0199m.jpg

 

 

Tomasz Bartoszak

Doradca ds. Sprzedaży MINI

tel. 694 486 079

tomasz.bartoszak@mini-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\marcin osuch.jpg

Marcin Osuch

Koordynator Wydań

tel. 58 728 49 90

marcin.osuch@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\Iza Osmiałowska.jpg

 

 

Izabela Ośmiałowska

Kierownik Administarcji

tel. 58 728 49 87

izabela.osmialowska@bmw-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\natalia oset małe.jpg

Natalia Oset

Kasjer/Asystent Księgowy

tel. 58 728 49 74

natalia.oset@bmw-zdunek.pl