Nasz zespół

Dział sprzedaży.

 

                 
                 
 

  C:\fakepath\Iza Osmiałowska.jpg

   


Kierownik Administracji

Izabela Ośmiałowska

tel. 58 728 49 88

izabela.osmialowska@bmw-zdunek.pl

 

 

     C:\fakepath\magda borkowska.jpg


 Magdalena Borkowska

 Administrator Sprzedaży

 tel. 58 728 49 88

 kom. 530 066 560

magdalena.borkowska@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\marcin-m.jpg  

 

Marcin Marcinkian

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

tel. 58 728 49 84

marcin.marcinkian@bmw-zdunek.pl

 

 

   C:\fakepath\Michal-Jankowski.jpg

 Michał Jankowski

 Kierownik Salonu / Doradca

 tel. 58 728 49 62

 kom. 883 317 850

michal.jankowski@bmw-zdunek.pl
                 
 

C:\fakepath\karol.jpg

   

Karol Krużycki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 64'

kom. 882 094 475

karol.kruzycki@bmw-zdunek.pl

    C:\fakepath\P_Czarnecki.jpg

 Przemsyław Czarnecki

 Doradca ds. Sprzedaży  Samochodów

 tel. 58 728 49 63

 kom. 882 094 569

przemyslaw.czarnecki@bmw-zdunek.pl

                 
 

 C:\fakepath\M_Wierzcholowski.jpg

   

Michał Wierzchołowski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 58 728 49 65

kom. 728 931 250

michal.wierzcholowskii@bmw-zdunek.pl

     C:\fakepath]D_Tuzik.jpg

 Daniel Tuzik

 Product Genius

daniel.tuzik@bmw-zdunek.pl

                 
   C:\fakepath\Adrian-Borzych.jpg  

 

Adrian Borzych

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 58 728 49 70

kom. 606 533 030

adrian.borzych@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\broda małe.jpg

 Łukasz Siekański

 Doradca ds.Sprzedaży Motocykli

 tel. 58 728 49 69

 kom. 668 470 045

lukasz.siekanski@bmw-zdunek.pl
                 
 

 C:\fakepath\artur gliwa.jpg

 

 

Artur Gliwa

Brand Manager MINII

kom. 883 317 500

 artur.gliwa@mini-zdunek.pl

 

 

   C:\fakepath\IMG_0199m.jpg

Tomasz Bartoszak

 Doradca ds. Sprzedaży MINI

 tel. 58 728 49 72

 kom. 694 486 079

tomasz.bartoszak@mini-zdunek.pl
                 
 

 C:\fakepath\M_Nawrocki.jpg

   

 Mateusz Nawrocki

 Doradca ds. Sprzedaży MINI

 tel. 58 728 49 71

 kom. 533 389 373

mateusz.nawrocki@mini-zdunek.pl

       
                 
 

 C:\fakepath\Natalia Ossowska małe.jpg

   

Natalia Ossowska

Doradca ds. Finansowania

tel. 58 728 49 67

kom. 795 496 483

natalia.ossowska@bmw-zdunek.pl

 

    C:\fakepath\Patrycja Borkowska małe.jpg

 Patrycja Borkowska

 Doradca ds. Ubezpieczeń

 tel. 58 728 49 68

 kom. 600 485 438

patrycja.borkowska@bmw-zdunek.pl

                 
 

 C:\fakepath\ja.jpg

 

 

Agnieszka Moczyńska

Kierownik Działu Marketingu

tel. 58 728 49 87

kom. 668 030 424

agnieszka.moczynska@bmw-zdunek.pl

 

 

 C:\fakepath\nowa recepcja 2.jpg

 

 Emilia Grychta

 Młodszy Specjalista ds. Marketingu

 i CRM

 tel. 58 728 49 87

 kom. 784 034 797

emilia.grychta@bmw-zdunek.pl